Senetle Tesla Roadster 2023 0 KM

Taksit Tutarları

119.000745.000

Önemli Özellikler

Senetle Tesla Roadster

Senetle Tesla Roadster 2023 0 KM

Kategori:

Senetle Tesla Roadster modelimiz süper araç grupları arasında yer almaktadır. Vazgeçilmez göz alıcı tasarımı ile doğa dostlarının tercihi olan elektrikli araç modelimiz sitemizde 120 ay vade oranıyla sizlere verilmektedir. Sahibinden araç arayışları yerine sizler de hemen 0 km Tesla araçlarımıza senetle başvuru yaparak kefilsiz ve peşinatsız bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Taksitli otomobil kategorisinde yer alan modelimiz açık havada dönüştürülebilen cam tavan özelliğiyle de pek çok kişinin dikkatini çekmektedir. Elektrikli şarj istasyonlarının da fazlalaşmasıyla birlikte hemen herkesin tercihleri arasında yer almaya başlayan Tesla araç modellerimiz hızlı teslimat imkânlarıyla da sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

120 ay taksitle elektrikli araç

120 ay taksitle Tesla araç sahibi olmak isteyenlerin tercihi olan firmamız sorunsuz bir süreç geçirebilmenize destek olmaktadır. Hiç peşinat ödemeden uzun vadede taksitlerini ödeyerek 0 km bir araca sahip olmak isteyenlerdenseniz siz de hemen sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak sorunsuz bir şekilde alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kefilsiz taksitle araç almak firmamız üzerinden oldukça kolay olmaktadır. Sizlere sunulan başvuru formunu hızlı bir şekilde doldurarak tarafımıza ilettikten sonra aynı hafta yapılan incelemeler sonucunda tarafınıza cevap verilmektedir. Başvuru işlemleriniz onay aldıktan hemen sonra istediğiniz 120 ay taksitle elektrikli araç modeliniz hızlı teslimat imkânlarıyla sizlere ulaştırılarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Vadeli Tesla

Taksitli otomobil almak isteyenlerin yeni tercihleri arasında elektrikli araç modelleri yer almaktadır. Tesla kefilsiz taksitle sitemiz üzerinden sizlere sunulduğundan dolayı da birçok kişi tarafından rağbet görmektedir. 0 peşinatla sahip olabileceğiniz Tesla araba modellerimizi siz de bütçenizi zorlamadan 120 ay vade seçeneklerinden yararlanarak ödeyebilir ve peşinat ödemeden araç sahibi olabilirsiniz.

Bu sayede hem sıfır kilometre bir araca sahip olmuş hem de peşinat ödemeden elektrikli bir araç almış olursunuz. Üstelik ön sipariş sürecini beklemeden firmamızın sizlere sunmuş olduğu hızlı teslimat güvencesiyle aynı hafta içerisinde araçlarınızı teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece peşinatsız Tesla araçlarınızı hemen kullanmaya başlayarak taksitlerinizi zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Başa dön