Galeriden Senetle Ford Kuga 2019 80.000 KM

Taksit Tutarları

19.250120.000

Önemli Özellikler

Galeriden Senetle SUV
Ford Kuga 120 Taksitle

Marka:
Kategori:

Galeriden Senetle Ford Kuga İle Hızlı ve Güvenilir Araba Alışverişi

SenetleTelefon.net olarak, galeriden senetle araba satın almak isteyen müşterilerimize kolay ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Bu hizmetimiz kapsamında, size en uygun ödeme planlarıyla galerilerdeki arabaları senetle satın alabilirsiniz. Ford Kuga da, senetle alabileceğiniz araçlardan biridir.

Ford Kuga, son yılların popüler SUV modellerinden biridir. Şık tasarımı, geniş iç mekanı ve yüksek performansıyla dikkat çeken bu araç, aynı zamanda güvenliği de ön planda tutmaktadır. Ford Kuga’nın binek otomobillerde olduğu gibi senetle de satın alınabilmesi, birçok kişi için büyük bir avantajdır.

Ford Kuga’yı galeriden senetle satın almak isterseniz, size uygun ödeme planlarımızdan birini seçebilirsiniz. Galerimizdeki araçların genellikle 12-120 ay arası taksit seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede, ödeme planınızı kendi bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, senetle alacağınız Ford Kuga’nın sigorta ve vergi işlemleri de SenetleTelefon.net tarafından halledilmektedir.

SenetleTelefon.net olarak, müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizim için en önemli önceliktir. Bu nedenle, senetle araba satın almanın sağladığı kolaylıkların yanı sıra, sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Galerimizdeki tüm araçlar uzman ekibimiz tarafından incelenmiş ve servislerden geçirilerek size teslim edilmektedir.

Siz de hızlı ve güvenilir bir şekilde senetle Ford Kuga sahibi olmak isterseniz, SenetleTelefon.net olarak sizleri galerimize bekliyoruz. Size en uygun ödeme planını seçin ve hayalinizdeki araca kavuşun. Satış sonrası hizmetlerimizle de yanınızdayız, böylece güvenilir bir şekilde arabalarınızı kullanabilirsiniz. Galeriden senetle araba alışverişi artık çok daha kolay ve güvenli!

#GaleridenSenetleFordKuga #GST #FordKuga #SenetleArabaAlışverişi

0 Peşinatla TOGG T10X V1 SUV

2019 Moden Senetle Ford Kuga Suv 120 y Senetli Taksitle

80.000 kilometredeki bu ikinci el 2019 Ford Kuga Titanium SUV, Mersin, Türkiye’deki SenetleTelefon.Net bayimizden temin edilebilir. Bu gri dizel otomatik 4×4 SUV, doğrudan bayilik envanterimizden galeriden senetle satılmaktadır.

Kuga, donanım ve yolcular için çok yönlü bir kargo alanı sunar. Güç, otomatik şanzımanla eşleştirilmiş yakıt tasarruflu 1.5L TDCI turbo dizel motordan gelir ve yumuşak hızlanma ve seyir için 120 beygir gücü üretir. Titanium donanım yağmur sensörlü silecekler, çift bölgeli klima kontrolü, ısıtmalı ön koltuklar, kör nokta izleme sistemi, geri görüş kamerası ve 8 inç dokunmatik ekran arayüzü gibi özelliklere sahiptir. Dört tekerlekten bağımsız süspansiyon sayesinde konforlu bir sürüş sağlanır.

Bu ikinci el Kuga, 12 ila 120 ay arasında esnek ödeme taksitleriyle satın alınabilir. PERT veya ağır hasta kaydı yoktur. Ek garanti dahil olmamakla birlikte, bayimiz satıştan önce tüm araçları kapsamlı bir şekilde kontrol eder ve hazırlar. Kullanışlılık ve konforu dengeleyen, aile dostu, yakıt tasarruflu bir SUV arayanlar bu Ford’u düşünmelidir. Daha fazla ayrıntı için veya bir test sürüşü planlamak için bugün bilgili satış ekibimizle iletişime geçin.

Başa dön