120 Ay Vadeli Elden Senetli Araba 2021 Fiat Egea Cross 1.4 Fire Urban

Taksit Tutarları

10.18873.350

www.senetletelefon.net Firmamız senetle araba sektöründe faaliyet göstermektedir. Elden senetle 2021 Fiat Egea Cross 1.4 Fire Urban gibi çeşitli araç portföyümüz ile sektörün önde gelen şirketleri arasında yer almaktayız. Peşinatsız senetle araba ve kefilsiz senetle araba ile  zaman kadar elde ettiğimiz deneyeim, tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tüm müşterilerimize hitap edecek yüksek adetli stoklarımızla her ihtiyaca uygun seçenekler sunmaktayız.

Galeriden elden senetli araba firmamız ile eğitimli ve tecrübeli kadromuzla müşterilerimizin güven içinde taksitle araba ve senetle araba işlemini yapmaktayız. Hızlı ve kolayca bir şekilde sizleri zorlamadan 120 taksitle araba sahibi yapmaktayız.

Banka Kredisiz Senetle Fiat Egea Cross 2021 Siyah
Banka Kredisiz Senetle Fiat Egea Cross 2021 Siyah

Banka kredisiz senetle araba tercihi ile ek evrak ücreti olmayan Fiat Egea Cross SUV 2020 model otomobilimizde fonksiyonel direksiyon, geri görüş kamerası, yol bilgisayarı ile konforlu sürüş sağlamaktadır. Senetle aracımızı sizlere teslim etmeden önce her türlü bakımı yapılıp sizlere öyle teslim edilmektedir. Tertemiz bir şekilde arabanızı teslim aldığınızda içiniz rahat aracınızı kullanabilirsiniz. Sahip olacağınız senetle arabalarımızı teslim almadan muayene işlemleri yapılarak, sorunsuz ve masrafsız bir şekilde teslim edilmektedir. 2020 Fiat Egea Cross otomabilimiz sıfır ayarında temiz ve bakımlıdır..

Peşinatsız 120 ay vadeli Fiat Egea Cross  aracımız otomatik vites olup yokuşlarda hiçbir şekilde kaydırma yapmayarak sizlere sürüş kolaylığı sağlayacaktır. Aracımızda hasar kaydı yoktur. Senetle araba müşterilerimizin iç rahatlığı için içi ve dışı tertemiz bir şekilde teslim ediyorum. İç konforu ile araba kullanmanın keyfine varacaksınız.

Başa dön