Peşinatsız ve Kefilsiz Taksitle Araba 2015 Fiat Linea

Taksit Tutarları

6.57547.340

Senetle araba ve taksitle araba sitemizi ziyaret ederek her müşteri portföyüne hitap edebilecek uygun fiyatlı ve yüksek adetli peşinatsız taksitle araçlarımız bulunmaktadır. Peinatsız ve kefilsiz taksitle 2015 Fiat Linea araçlarımızın hiç bir hasar kaydı bulunmamaktadır. Taksitle araba şirketimiz bünyesinde çalışan tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

20 Yaşını doldurmuş ehliyet yaşı en az 1 sene olan değerli müşterilerimiz için galeriden taksitle araba hizmeti sunmaktayız.  Banka kredisiz taksitle arabamız Fiat Liena nın tüm periyodik bakımları yapılıp sorunsuz ve masrafsız bir şekilde teslim edilmektedir. Uzun dönem kiralık araçlarımızda hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. 120 Ay taksitle Fiat Linea teslimat esnasında oluşan herhangi bir arıza durumunda masrafları şirketimiz karşılamaktadır.

120 Ay Taksitle Araba Fiat Linea Manuel Araç
120 Ay Taksitle Araba Fiat Linea Manuel Araç

Peşinatsız taksitle Fiat Linea araçlarımızda sürücü destek ve güvenlik sistemi ile yolculuktan keyif alırken güvende olduğun hissedecektir. Fiat Egea taksitle otomobilimiz tam bir yakıt cimrisidir. Taksitle ve kefilsiz,  kredi kartı ile ödeme yaparak sizlere ödeme noktasında kolaylıklar sunmaktayız.

BUNLARI

KAÇIRMAYIN

Başa dön