Peşinatsız Tesla Model X Sahibi Olmaya Ne Dersiniz?

Taksit Tutarları

150.000937.000

Önemli Özellikler

Peşinatsız Tesla model X
120 Ay Taksitle Tesla
Senetle Tesla Model X

 

Kategori:

Peşinatsız Tesla Model X

Peşinatsız Tesla model X ürünümüz elektrikli araçlar arasında SUV özelliğiyle tasarlanan mükemmel ürünlerden bir tanesi olarak hazırlanmıştır. 7 kişilik yer kapasitesi ve mükemmel iç tasarım özelliği ile dikkatleri üzerine çeken aracımız, sitemizden yapacağınız alışverişlerde 120 ay taksit imkânıyla sizlere sunulmaktadır.

Senetle araba almak için yapacağınız başvurularda artık elektrikli araç gruplarımıza da yer vererek müşterilerimizin diledikleri araçlara kolay ödeme planlarıyla erişmesine imkân sunmaktayız. Peşinat ödemeden siz de hemen araba sahibi olmak isteyenlerdenseniz sitemizde bulunan senetli araba başvuru formunu doldurarak dilediğiniz araç üzerinden alışveriş işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Yeterli inceleme sürecinden sonra sizlerle irtibata geçilerek araç alım işlemleriniz hemen hızlı bir şekilde tamamlanarak aracınız sizlere anında teslim edilmektedir.

Senetle Tesla Model X Almak Artık Çok Kolay

Senetle Tesla model X aracımız sitemizde 0 km araba olarak 120 ay vade imkânıyla sizlere sunulmaktadır. Üstelik herhangi bir kefil şartı aranmadan birkaç evrak talebinde bulunarak bu işlemi tamamlamakta ve hemen herkesin kolaylıkla araç sahibi olabilmesini kolaylaştırmaktayız. Sizler de aile ekonominizi sarsmadan kolay ödeme planları eşliğinde araç almak istiyorsanız hemen beğendiğiniz model adına sitemize başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu sayede taksitle elektrikli araç alışverişinizi tamamlayarak hemen hızlı teslimat imkânıyla aracınıza sahip olup kullanmaya başlayabilirsiniz. Her ay taksitlerinizi de bütçe zorluğu yaşamadan ödeyerek sorunsuz bir süreç geçirebilirsiniz. Aynı zamanda elektrikli araçların doğa dostu olması ve ekonomik etkenlerden etkilenmiyor oluşu da araçlardan maksimum performans sağlamanıza olanak sunmaktadır.

120 Ay Taksitle Tesla Sahibi Olmak

Sitemizde yer alan elektrikli araç modellerimiz peşinatsız bir şekilde satışa sunulmuştur. Ayrıca herhangi bir kefil talebinde de bulunmadığımızdan dolayı hemen herkesin kolay bir şekilde senetli araba başvurusunda bulunabilmesine olanak sunmaktayız.

120 ay taksitle Tesla sahibi olmak için istenilen belgeler doğrultusunda araç alımınızda bir problem görülmezse hemen tarafınızla irtibata geçilerek araç alışveriş işlemlerinizi tamamlıyor ve arabanızı teslim alabilmenize destek oluyoruz. Hızlı teslimat seçeneğimiz sayesinde aynı hafta içerisinde araçlarınızı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

BUNLARI

KAÇIRMAYIN

Senetle iPhone 15 Pro Max 24 Taksitle

60 Taksitle Senetli Motor Satın Alın

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön