Galeriden Kefilsiz Taksitle SUV 2015 Dacia Duster LPG’li

Taksit Tutarları

8.06358.050

Galeriden kefilsiz taksitle SUV 2015 Dacia Duster, şehrin her türlü yoğunluğuna adapte olacak bir tasarımla karşımıza çıkmakta. Peşinatsız taksitle otomobillerimizde ön çamurluklarında yer alan rüzgarlıklar, sürtünmeyi azaltmakta. www.senetletelefon.net  firmamızın taksitle araba kategorisinde ki araçlarımızın düzenli olarak bakımları yapılarak teslim edilmektedir.

Mükemmel bir konfor ve performans dengesiyle tasarlanan elden taksitle SUV Dacia Duster, size yollarda unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır. Bütçenizi sarsmadan ve kolaylık için,  kredisiz taksitle Dacia Duster SUV aracınızı 120 taksitle satın alabilme fırsatını kaçırmayın. Hatta galerimizden senetle 120 aylık tasitle de sahip olma fırsatını değerlendirin. Hepsinden iyisi, her taksitle araçlarımız sertifikalı temiz ve açık yola çıkmaya hazır masrafsız olarak teslim edilir.

Elden Taksitle Dacia Duster 2015 Manuel Bakımlı Araç
Elden Taksitle Dacia Duster 2015 Manuel Bakımlı Araç

120 Ay Taksitle Dacia Duster  için Otomobil fiyatları yükseldiği halde insanların alım gücünde yükselme meydana gelmemekte. Aracımızın boya, değişen ya da herhangi bir işlem göre parçası yoktur. Tramer kaydı bulunmamaktadır. Araç 2015 trafiğe çıkışlıdır ve garaj arabasıdır. Araç kilometresi orjinal olup 52.800 KM’dedir.

Taksitle araba sahibi olmak isteyen insanlar firmaların gereksiz evrak taleplerinden sıkıldığından dolayı bu arayışlarına son vererek araba almaktan vazgeçmektedir. Firmamız aracılığı ile bu gereksiz evrak işlemleri ile zaman kaybetmeden araç sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tüm araç markalarında geçerli 6 farklı ödeme planı (12, 24, 36, 48, 60 ve 120 ay taksit ) ile insanların kendi bütçelerine göre SUV sahibi olabilmesini kolaylaştırmaktadır.

Başa dön