Galeriden Taksitle Ticari Araç 2014 Fiat Doblo 1.3 Multijet Urban 

Taksit Tutarları

5.32538.340

60 Ay Taksitle Hafif Ticari araç sahibi olmak isteyen müşterilerimize özel bir çok araba modelini taksitle satışa sunmakta ve müşterilerimizin isteklerine hemen yanıt vermekteyiz. Taksitle Panelvan araba 2014 Fiat Doblo 1.3 Multijet Urban aracı kefilsiz taksitle araba olarak satışa sunmaktayız. Ayrıca elden taksitle ve peşinatsız taksitle araba da önden ödeme yapmanıza gerek kalmadan kolaylıkla işlemlerinizi tamamlamanıza fırsat sunmaktayız. www.senetletelefon.net firmamızda ayrıca satışta bulunan araçlarımıza özel 12 ay, 24 ay, 36 ay, 48 ay, 60 ay ve 120 ay taksitle ile sorunsuz bir şekilde kendi bütçenize en uygun taksit seçeneğini onaylayarak 2014 Fiat Doblo araca sahip olabilirsiniz.

Banka Kredisiz Taksitle Ticari Araç 2014 Fiat Doblo
Banka Kredisiz Taksitle Ticari Araç 2014 Fiat Doblo

Güvenirliği ve tasarımı ile banka kredisiz taksitle hafif ticari araç Fiat Doblo ile işleriniz için yük taşıma işlemini geçekleştirerek nakliye ödemesinden kurtulmuş olursunuz. Taksitle araba ve senetle araba firmamız müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, sektöre dönüşüm ve değişimin adımlarını atan firmalar arasında yer almaktayız. Uzman ekibimiz ile kaliteli hizmeti ilke edinen müşterilerimizin güvenliğini sağlamaktadır.

Galeriden Taksitle Ticari Araç 2014 model 1.3 Multijet Urban paket Fiat Doblo sınıfının en çok tutulan modeleri arasında yer olmaktadır. Aracın içi ve dışı kusursuz temizlikte olup sigara kokusu sinmemiştir. Koltuklarında leke, yırtık ve yanık vs gibi deformesi yoktur.

Başa dön