120 Ay Vadeli Elden Senetle Araba Fiat Linea 2008 Siyah Dizel

Taksit Tutarları

5.12536.900

Elden senetle araba fiyatlarımız diğer  taksitle araba firmalarına oranla daha uygundur. Sektörde uzun seneler hizmet vermekteyiz. www.senetletelefon.net senetle araba kategorisinde ki  sitemize girerek geniş yelpazedeki araç seçeneklerimizi görebilirsiniz. 2008  Fiat Linea araca  senetle ve kefilsiz araç sahibi olmanın kolaylığını ve rahatlığından faydalanabilirsiniz.

İstanbul merkezli Türkiye’nin iline peşinatsız senetle araba hizmetimiz bulunmaktadır. Araçlarımızın içi ağır koku ve sigara kokusu sinmemiştir. Çünkü firmamızın prensip gereği alım-satım işlemi öncesi oto kuaför ile iç ve dış temizliği yapılıp sizlere tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Sahibinden 120 ay vadeli elden senetle araba 2008 Fiat Linea manuel aracın kazası ve değişeni yoktur. Ayrıca hiçbir masrafı bulunmamaktadır. Tramer kaydı yoktur.

Peşinatsız Senetle Fiat Linea 2008 Manuel Bakımlı Araç
Peşinatsız Senetle Fiat Linea 2008 Manuel Bakımlı Araç

Banka kredisiz senetle arabamız ergonomik ve konforlu iç diyaznı ile sürücüyü oldukça memnun ediyor. Güvenli bir sürüş vaat etmesi hem de kalitesi ile senetle ve taksitle arabalar arasında tercih edilmektedir.  2008 Model Fiat Linea  donanımı ve iç dizaynı ile konforlu bir yolculuk yapmanıza olanak sağlıyor. Şirketimiz uzun dönem senetle araçlarımızda uygun ve makul fiyatlarımız siz değerli müşterilerimiz için sürekli güncellenmektedir. Ödemelerinizi tüm kredi kartları ile 120 ay taksit imkanı ile ödeyebilirsiniz. Senetle araçlarımız temiz ve bakımlıdır. Senetle ara Fiat Linea otomobilimizin vites geçişleri yumuşaktır.

Başa dön