Sahibinden Elden Taksitle Araba 2020 Renault Clio 1.3 TCe Touch Otomatik

Taksit Tutarları

8.73862.910

 Sahibinden elden taksitle araba 2020 Renault Clio 1.3 TCe Touch  aracımızın sigortası ve mauyenesi yapılmıştır. Tüm müşterilerimize hitap edebilecek yüksek adet stoklu taksitle araçlarımız ile her ihtiyaca uygun seçeneklerimiz mevcuttur.

Peşinatsız ve kefilsiz taksitle araba şirketimizde eğitimli  ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla müşterilerimizin satın alma işlemlerini cevap verecek şekilde  gerçekleştirmektedir. Kolayca ve hızlı bir şekilde ödeme yapabilmeniz adına kredi kartı ile ödeme, havale ile ödeme, senetle ve kefilsiz ödeme ile sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz.

Banka Kredsiz ve Kefilsiz Taksitle 2020 Renault Clio HB
Banka Kredsiz ve Kefilsiz Taksitle 2020 Renault Clio HB

Taksitle araba piyasasında 2020 Renault Clio HB aracımız bulabileceğiniz en uygun araçtır. Aynı zamanda piyasanın en az yakan araçlarından bir tanesidir. Elden taksitle arabamız olan Renault Clio  otomatik vitestir. Ayrıca 120 taksitle arabamızın 4 lastiğide yeni değiştirilmiş olup fren tutuşları iyidir.

Banka kredisiz taksitle 2020 Renault Clio 1.3 TCe Touch aracımızın içinde herhangi bir deformasyon bulunmamaktadır. Aracın içine sigara ve diğer ağır kokular sinmemiştir. Otomobilimizin sinyal lambaları yeni değişmiş olup belirginliği yüksektir. Aracın tramer kaydı yoktur.

Başa dön