Elden Senetli Araba Chery Tiggo 4 Pro SUV Masrafsız Araç

Taksit Tutarları

19.375139.500

Elden Senetli Araba Chery Tiggo 4 Pro modeli SUV segmentinin en dikkat çeken üyelerinden bir tanesi olan aracımız görsel anlamda çekici olduğu kadar performansıyla da rakiplerine meydan okuyan araçlar arasında yer almakta. Sahibinden kredisiz senetli SUV tercih edenler için oldukça özel bir seçenek olarak dikkat çekmekte. Senetli SUV sınıfının yeni üyelerinden olan Chery Tiggo’ nun boyutları oldukça tatmin edici.

Kefilsiz senetle araba Chery Tiggo 4 Pro, bu modelinde iç mekân tasarımında farklılaşmaya giderek sade ama ilgi çekici bir tasarım kullanmayı tercih ediyor. Ayrıca araç ödüllü motor teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekmekte. Senetli araba TIGGO’ nun arka koltukları yatırarak bagajda çok daha fazla yükleme alanı sağlanabilmektedir. Taksitle araba Chery Tiggo 4 Pro ‘un tasarımına profilden baktığımızda, yüksek omuz çizgisi ve geriye doğru eğimli tavanın oluşturduğu dinamik bir görüntü ile karşımıza çıkıyor.

Peşinatsız Senetli Suv 2023 Chery Tiggo 4 Pro
Peşinatsız Sentli Suv 2023 Chery Tiggo 4 Pro

60 ay vadeli Elden Senetli Araba Chery Tiggo 4 Pro  SUV almak için web sitemizden bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bilgileriniz onaydan geçtikten sonra senetli araba satış ekibimiz sizlerle iletişime geçerek bu süreci hızlandıracaktır. Sonra aracı görüp isterseniz 60 ay taksitle satın alabilirsiniz. Peşinatsız senetle araba alım işlemlerinizi evrak kalabalığı gerektirmeden çok kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Başa dön