Senetle Bulaşık Makinesi Bosch 5 Programlı SMS4IKW51T

Taksit Tutarları

6501.200

Önemli Özellikler

Senetle Bulaşık Makinesi

Senetle Bosch Bulaşık Makinesi

Bosch 5 Programlı SMS4IKW51T

Marka:

Bosch 5 Programlı SMS4IKW51T Senetle 24 Taksitle Bulaşık Makinesi

Senetle bulaşık makinesi almak istiyorum diyorsanız size Bosch 5 Programlı SMS4IKW51T bulaşık makinesini senetle 24 ay taksitle sunuyoruz. Ürünü senetle almak istediğinizde tüm müşterilerimiz için geçerli olan peşinatsız, kefilsiz ve faizsiz senetli alışveriş hizmetini sunuyoruz. Ürünlerimizi Türkiye geneline ücretsiz teslim ediyoruz.

Bosch SMS4IKW51T 5 Programlı Bulaşık Makinesi her ev için mükemmel bir seçimdir. Bu bulaşık makinesi, onu aileler veya rahatlığı bir üst seviyeye taşımak isteyen herkes için ideal bir çözüm haline getiren bir dizi özellik sunar.

AquaStop özelliği bulaşık makinesinin son derece güvenilir ve sızdırmaz olmasını sağlarken, Home Connect teknolojisi bu cihaza tam olarak bağlanmanızı sağlar. Bu sayede bulaşık makinesini uzaktan kontrol edebilir, izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Bu sayede program ekleyebilir, makineyi etkinleştirebilir ve doğrudan akıllı telefonunuzdan anlık bildirimler alabilirsiniz.

Bu model, klasik ve zamansız bir estetik sağlayan şık beyaz bir kaplamaya sahiptir. 5 program ve kendi sıcaklığını kullanarak çalışan bir kurutma sistemi ile bu bulaşık makinesi bulaşıklarınızı kısa sürede pırıl pırıl yapacaktır. Ekstra Hijyen, Ev Bağlantısı, Makine Bakımı ve Yarım Yük gibi ek fonksiyonlar, bulaşık yıkama deneyiminizi özelleştirmek için size çeşitli seçenekler sunar. Ayrıca, alt rafta bulunan çatal bıçak sepeti ile çatal bıçaklarınızı kolayca ve rahatça yerleştirebilirsiniz.

Bosch SMS4IKW51T 5 Programlı Bulaşık Makinesi her evde bulunması gereken bir üründür. Yüksek kaliteli özellikleri, modern tasarımı ve Host Connect teknolojisi bulaşıklarınızın emin ellerde olmasını sağlar.

Teknik Özellikler:

  • Genişlik: 60 cm
  • Renk: Beyaz
  • Kapasite: Standart boyutta bir bulaşık makinesi olan SMS4IKW51T, genellikle 12 kişilik bir yemek takımını rahatlıkla temizleyebilir.
  • Programlar: Bu modelde beş farklı yıkama programı bulunur. Bu programlar, temel günlük yıkama, yoğun yıkama, ekonomik yıkama, hızlı yıkama ve cam koruma gibi çeşitli ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Enerji Sınıfı: Bosch SMS4IKW51T enerji verimliliği sınıfı A+++’dır, bu da enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.
  • Gürültü Seviyesi: Makine çalışırken oluşan gürültü seviyesi 46 dB’dir, bu da sessiz bir kullanım deneyimi sunar.
  • Ek Özellikler: AutoDoor özelliği sayesinde makinenin kapısı otomatik olarak açılır, bu da işlem sonrası zamandan tasarruf etmenizi sağlar. AquaSensor teknolojisi suyun kirlilik seviyesini algılar ve yıkama süresini buna göre ayarlar.
  • Kontrol Paneli: Ürünün kontrol paneli kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır. Program seçimi ve diğer ayarlar dokunmatik düğmelerle yapılabilir.
Başa dön