Senetle Bosch KDN55NWF1N Buzdolabı

Taksit Tutarları

8501.550

Önemli Özellikler

Senetle Buzdolabı

Bosch KDN55NWF1N

24 Ay Taksit

Marka:

Bosch KDN55NWF1N buzdolabı, her modern mutfak için mükemmel bir cihazdır. Şık, beyaz tasarımı ve entegre dikey tutamağı, her eve göz alıcı bir katkı sağlar.

Süper dondurma ve uyarı sinyali işlevleriyle, yiyeceklerinizin bozulma riski olmadan ne zaman güvenle saklandığını her zaman bilmenin rahatlığını yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Buzdolabı ayrıca Enerji Verimliliği Sınıfı F derecesine ve yılda 336 kWh’lik düşük bir ortalama yıllık enerji tüketimine sahiptir. Ayrıca, 41 dB(A) re 1 pW’lık düşük ses seviyesi ve C sınıfı ses seviyesi derecesi ile bu buzdolabının mutfağınızda sessiz kalmayı başarırken verimli soğutma teknolojisi sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Soğutucu bölümünde dört raf ve üç ayarlanabilir rafın yanı sıra rahat saklama için üç yumurtalık bulunur. Dondurucu bölümü 4 yıldız sınıfında, elektrik kesintisi durumunda 14 saat saklama süresi, çekmece veya kanatçık olmadan ve kolay görünürlük için LED aydınlatma ile birlikte gelir. Son olarak, (36L) soğutucu bölme kapasitesi, tüm besleyici malzemeleriniz için bol miktarda alan sağlar.

Teknik Özellikler:

Buzdolabı Tipi: Çift kapılı no-frost buzdolabı

İç Hacim: 453 litre

Ses Seviyesi: 41 dB

Kontrol Paneli: Dijital

Enerji Sınıfı: F

Otomatik Şok Dondurma Fonksiyonu

Ayarlanabilir Cam Raflar

Kapı Sayısı: Çift kapılı

Toplam Net Hacim: 453 litre

Boyutlar (YxGxD): 186.0 cm x 70 cm x 74.5 cm

Renk: Beyaz

Senetle Bosch Buzdolabı Alın 24 Ay Taksitle Ödeyin

Düşük bütçeyle yeni bir buzdolabı almak isteyenlere harika bir haberimiz var! SenetleTelefon.Net olarak, Bosch KDN55NWF1N modeli buzdolabını 24 ay taksitle satıyoruz. Senetle buzdolabı almak artık çok daha kolay ve erişilebilir. Bosch markasının sağlamlığı, dayanıklılığı ve şık tasarımı ile buzdolabı alışverişinizi bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, uygun ödeme planları ile bütçenizi zorlamadan ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilirsiniz. Senetle Bosch buzdolabı almanın avantajını kaçırmayın ve hemen bizimle iletişime geçin.

SenetleTelefon.net’te müşterilerimize Bosch KDN55NWF1N modeli buzdolabını 24 ay taksitle satıyoruz. Bu ürün, yüksek kapasitesi ve enerji tasarruflu özellikleri ile kaliteli bir seçimdir. Senetle buzdolabı satın almak, özellikle büyük yatırımlar için mükemmel bir seçenektir. Sorunsuz bir satın alma deneyimi yaşamak isteyenler için, SenetleTelefon.net güvenilir bir seçenektir. Bosch buzdolabı, işlevselliği ve stil sahibi tasarımı nedeniyle evinizin kalbinde yerini alacaktır. Senetle yaptığınız bu alışveriş ile yüzlerce lira tasarruf edin ve kaliteli bir buzdolabına sahip olun.

SenetleTelefon.Net, Bosch marka bir buzdolabı ihtiyacı olanlara yardımcı olmak üzere harekete geçiyor! Sitemizde, Bosch KDN55NWF1N model buzdolabını senetle 24 ay taksitle satıyoruz. Artık taksit ödemesi yaparak da buzdolabı sahibi olmak mümkün. Böylece, yüksek maliyetleri bir kenara bırakarak, güncel bir buzdolabına sahip olabilirsiniz. Siz de senetle buzdolabı alışverişi yapmak istiyorsanız, sitemizi ziyaret edebilir ve konforlu taksit imkanları ile bu fırsatı kaçırmadan buzdolabı sahibi olabilirsiniz.

Başa dön