Peşinatsız ve Kefilsiz Taksitle Araba 2022 Fiat Egea 1.4 Fire Urban Sedan

Taksit Tutarları

9.06365.250

Peşinatsız ve Kefilsiz Taksitle Araba 2022 Model Fiat Egea Sedanda konfor, güvenlik ve performans üçlüsünde gerekli olan özelliklerin hepsi mevcut. Taksitle araba ve senetle araba ailesi olarak firmamızdaki tüm araçlarımızın sigortası ve mauyenesi yapılmıştır. www.senetletelefon.net firmamızda eğitimli  ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız müşterilerimizin satın alma işlemlerini isteklerine cevap verecek şekilde  çalışmaktadır. Kolayca ve hızlı bir şekilde ödeme yapabilmeniz adına kredi kartı ile ödeme, havale ile ödeme, senetli araba ve kefilsiz taksitle  ödeme ile sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. Güvenirliği ve özel tasarımı ile sevilen Fiat ın en çok tercih edilen Sedan araçlardan birtanesi de  Egea dır.

2022 Model Fiat Egea aracımızın düzenli olarak bakımları yapılmış ve  masrafsızdır. Sahibinden taksitle araba Fiat Egea aracın hiçbir hasar kaydı ve tramer kaydı bulunmamaktadır. Elden Taksitle otomobillerimiz sizlere teslim edilmeden hemen önce oto kuaförlerde temizlenerek sizlere teslim edilmektedir. Fiat Egea ailesinin tüm çeşitleri arasında en çok satılan Sedan model arabalardır. Taksitle otomobil firması olarak Fiat Egeanın uygun fiyatlı olmasının yanısıra kaliteli tasarım detaylarınıda eklemesi çekiciliğini arttırdı.

Kredisiz Taksitle Araç 2022 Fiat Egea 1.4 Fire Urban
Kredisiz Taksitle Araç 2022 Fiat Egea 1.4 Fire Urban

Peşinatsız taksitle Fiat Egea’ nın sürücü destek ve güvenlik sistemi ile yolculuktan keyif alırken güvende olduğunuzu ve konforlu olduğunuzu anlayacaksınız. Banka kredisiz taksitle araba işlemlerimiz hakkında bilgi almak için web sitemizden bilgi alabilirsiniz. Taksitle Araba Showroomlarımızda kişilere ve firmalara özel kampanyalarımız mevcuttur.

Başa dön