Arora QUANTUM 50 Scooter Senetle 120 Taksitle

Taksit Tutarları

8695.400

Önemli Özellikler

Senetle 50cc Motor

Arora Quantum 50 Scooter

120 Taksitle Scooter

Marka:
Kategori:

Senetle Arora QUANTUM 50 Scooter Alın 120 Ay Küçük Küçük Taksitlerle Ödeyin

Senetle Arora QUANTUM 50 Scooter almak için 120 ay küçük taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Senetli Arora scooter ile, akıllı ve güvenilir bir teknolojiye sahip olacaksınız. Güçlü bataryasıyla, Arora scooter ile rahatça seyahat edebilir ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Akıllı teknolojisi sayesinde, aracın anlık hız bilgilerini, konum bilgisini ve yol durumunu öğrenebilirsiniz. Arora scooter ile, sağlıklı ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. 120 ay taksit imkanıyla, Senetle Arora QUANTUM 50 scooter almak artık çok kolay! Hemen başvurun ve bu güçlü scootere sahip olun.

Kredi notu tespiti, aracın maliyetinin depozitosu ve taksit faizi olmadan sizin için mümkün. Senetle Arora QUANTUM 50 scooter keyfini çıkarın ve peşinatsız, kefilsiz ve 0 faiz avantajlarından yararlanın. Alacağınız scooter ile, hayatınıza zevk katmaya ve keyif dolu sürüşler yapmaya başlayabilirsiniz. Güçlü ve modern teknolojiye sahip Arora QUANTUM 50 scooter‘e hakim olun ve yaşayacağınız en iyi deneyimleri yaşayın. Artık konforlu ve sağlıklı bir sürüş deneyimi sunan scooter’u her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Sadece SenetleTelefon.Net farkıyla 120 ay taksitle motor almak çok kolay. Güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri satın almaya başlayabilirsiniz. Arora QUANTUM 50 scooter‘u, mükemmel ve konforlu bir sürüş deneyimi eşliğinde arzu ettiğiniz şekilde alın. SenetleTelefon.Net farkıyla alacağınız Arora QUANTUM 50 scooter ile sağlıklı ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. Lüks ve iyi performans sunan bu scooter, hayat tarzınıza uyum gösterecektir. Hemen başvurun ve Arora QUANTUM 50 scooter’a sahip olun!

Arora QUANTUM 50 Scooter

Arora QUANTUM 50 Scooter, pratik tasarımı ve dört zamanlı motoru ile size mükemmel bir sürüş deneyimi sunar. Bu scooter’in kompakt boyutları nedeniyle, hareket etmeyi rahat ve kolay hale getirir. Ayrıca, bu scooter’in kullanımı son derece etkili ve verimlidir; %75’e varan oranda benzin tasarrufu sağlar. Arora QUANTUM 50 Scooter, sürücüleri için mükemmel manevra yeteneğine sahiptir. Ayrıca, scooter’in uzun ömürlü vites mekanizması ve dört zamanlı motoru, sürücüleri çok daha verimli bir şekilde taşımanıza izin verir. Scooter, düşük bakım ve hafif vites kutusu nedeniyle güvenli ve kullanışlıdır. Arora QUANTUM 50 scooter’in sürücüsü, doğru ve güvenli bir sürüş için en uygun ayarlar ile donatılmıştır. Scooter’in konforlu, ergonomik tasarımı, sürücüye herhangi bir rahatsızlık yaşatmadan uzun süreli sürüşler ile maksimum konfor ve keyif sağlar. Ayrıca, Arora QUANTUM 50 Scooter’in kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanım kolaylığını artırmak için tasarlanmıştır. Scooter, üç şarj edilebilir pil ile sürücüleri hızlı ve konforlu bir şekilde taşımaya da yardımcı olur. Arora QUANTUM 50 Scooter, sürücüler için doğru seçenektir.

Arora QUANTUM 50 Scooter‘in tasarımı aynı zamanda dayanıklıdır. Direksiyon ve fren sistemleri en uygun ayarlarda tutularak, sürücünün güvenliği her zaman önceliklidir. Scooter’ın alaşımlı jantları ve yaylı şasi, kararlı bir sürüş sağlamaya yardımcı olur. Üstelik, Arora QUANTUM 50 Scooter’in çok renkli seçenekleri sayesinde size tamamen kişiselleştirilmiş bir scooter deneyimi sunar. Son olarak, bu scooter ile sürücüler güvenle ve konforla süş deneyimleri yaşayacaktır. Arora QUANTUM 50 Scooter, güven ve konfor açısından en iyi seçenek olmakla birlikte, her zaman çevreye de özen gösterir. Bu scooter, düşük emisyonlu yakıt tasarrufu sağlayarak, çevreye zarar vermemesine yardımcı olur. Arora QUANTUM 50 Scooter ile sürücüler tarafından kolayca kullanılabilen ve çok yönlü bir sürüş deneyimi sunan bir scooter arayışınız sona ermiştir. Güvenli, konforlu ve verimli sürüşlerle keyif almaya hazır olun!

Arora QUANTUM 50 Scooter Teknik Özellikleri

  • Ürün Tipi: Scooter
  • Vites Tipi: Otomatik
  • Silindir Hacmi: 49 cc
  • Silindir Adedi: 1
  • Motor Gücü: 3.15 HP / 8000 Rpm
  • Motor: Tek Silindir, 4 Zamanlı
  • Ağırlık: Bilinmiyor (Kaynaklarda belirtilmemiş)
  • Uzunluk: 1825 mm
  • Genişlik: Bilinmiyor (Kaynaklarda belirtilmemiş)

120 Taksitle Arora Quantum 50 Scooter Alın

Sayın tüketici, senetletelefon.net olarak sizlere harika bir fırsat sunuyoruz! Artık 120 taksitle Arora Quantum 50 Scooter sahibi olabilirsiniz.

Arora Quantum 50 Scooter, modern tasarımı ve güçlü performansıyla dikkat çekici bir elektrikli scooter modelidir. Hem şehir içi ulaşımda pratik bir seçenek olması hem de çevre dostu olmasıyla bir çıkar.

Senetletelefon.net olarak sizlere bu scooterı 120 taksitle sunuyoruz. Bu sayede bütçenizi sarsmadan scooter sahibi olabilirsiniz. Ödeme planınızı istediğinizza göre ayarlayabilir, gizlenmiş taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

BUNLARI

KAÇIRMAYIN

Senetle Doblo 120 Taksitle

Senetle 2. El Motosiklet Alma Fırsatını Yakalayın!

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön