Senetle Peşinatsız Araba 2019 Fiat Egea 1.6 E-Torq Lounge Plus Siyah

Taksit Tutarları

9.81370.650

Senetle Peşinatsız Araba 2019 Fiat Egea 1.6 E-Torq Lounge Plus aracımız sorunsuz olup tüm bakımları yapılmış olarak teslim alabilirsiniz. Firmamız tarafınca senetle arabalarımız sahibine teslim edilmeden önce iç ve dış temizliği yapılıp sizlere tertemiz bir şekilde teslim edilmektedir. Elden elden senetle 2019 Fiat Egea Station Wagon otomobilimizin çalışmayan bir aksamı yoktur. Araç  yedek yaz ve kış lastiği ile teslim edilmektedir. Bankasız ve kefilsiz senetle arabamızda değişen aksam yoktur.

 Sahibinden senetle araç firmamızdaki tüm araçlarımızın sigortası yapılmıştır. Mauyenesi yapılmıştır.  Tüm müşterilerimizin bütçesine hitap edebilecek yüksek adet stoklu senetli araç seçeneklerimiz mevcuttur.

Kredi Kartsız ve Kefilsiz Fiat Egea Station Wagon
Kredi Kartsız ve Kefilsiz Fiat Egea Station Wagon

www.senetletelefon.net Şirkerimiz senetle araba kadrosunda eğitimli  ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla müşterilerimizin satın alma işlemlerini isteklerine cevap verecek şekilde  gerçekleştirmektedir. Kolayca ve hızlı bir şekilde ödeme yapabilmeniz adına kredi kartı ile ödeme, havale ile ödeme, senetle ve kefilsiz ödeme ile sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz.

Siz Senetle Araba müşterilerimiz için her gün kendimizi yenileme yönünde adımlar atıyoruz. Firmamız tüm taksitli araba modellerini kredi kartsız, peşinatsız ve kefilsiz araba olarak müşterilerine sunmakta ve herkesin kolaylıkla dilediği model adına başvuru yapabilmesine imkân sağlamaktayız. Senetli Fiat Egea SW aracımızı 12, 24, 36, 48, 60 ve 120 ay taksit seçenekleriniden birini değerlendirerek bütçenizi uygun taksit seçeneğini seçebilirsiniz.

Başa dön