Sony

Sony marka ürünler SenetleTelefon.Net’te senetle 120 aya varan taksitlerle satışta.

SenetleTelefon.Net Logo
SenetleTelefon.Net Logo

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Sony Marka Ürünler Senetle 24 Ay Taksitle

Sony, teknolojik ürünlerinde önde gelen markalardan biridir. Üstelik senetli alışveriş imkanı sayesinde Sony ürünleri artık herkesin ulaşabileceği bir seviyeye gelmiştir. 24 aya kadar esnek taksit seçenekleri sayesinde yüksek maliyetli ürünler bile kolayca satın alınabilir hale gelmiştir. Sony’nin tüm ürünleri yüksek kalitede ve dayanıklıdır. Senetli alışveriş ile birlikte, tüketicilerin ihtiyacı olan ürünlere kolayca sahip olmaları mümkün hale gelmiştir. Sony’nin yüksek teknolojili ürünlerine sahip olmak için, senetli alışveriş seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Düşük Aylık Ödemeler ve Faizsiz Alışveriş

Taksitli Sony Ürünleri

Kolay taksit planları ve düşük aylık ödemelerle en yeni Sony ürünlerine yatırım yapın. Taksit planlarımız, yeni Sony ürününüzün maliyetini 120 aya kadar yaymanıza olanak tanır; böylece ödemelerinizi yayabilir ve Sony ürünlerine kolaylıkla yatırım yapabilirsiniz.

Faiz, Peşinat veya Kefil Gerekmez

Diğer taksit planlarının aksine, taksit planlarımıza uygun olmak için herhangi bir faiz, peşinat veya kefil gerektirmiyoruz. Bu da yüksek faiz oranları veya ek ücretlerle uğraşmadan Sony ürünlerine yatırım yapabileceğiniz anlamına geliyor.

Sony Ürünlerinin Geleceğine Yatırım Yapın

Taksit planlarımızla Sony ürünlerinin geleceğine yatırım yapın. Kolay taksit planlarımız Sony ürünlerine yatırım yapmanızı kolaylaştırır, böylece en son teknolojiyi bankayı zorlamadan deneyimleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri bugün alın ve yeni Sony ürünlerinizin keyfini daha erken çıkarabilmek için ödemelerinizi zamana yayın.

Başa dön